islami sohbet


Giriş PaneliSponsor Siteler

Sitemizin yayın hayatına sorunsuz devamı ve üzerine koyarak gelişmesi adına tarafımıza destek çıkan siteleri ifade etmektedir. Sponsor siteler, komşu siteler ve destekçi siteler olarak ta sözlüklerde geçmektedir. Günümüzde internet ortamında yapılan her türlü sosyal paylaşımlar değer kazanmaktadır. Bildiğimiz gibi artık bir çoğumuz alışveriş, oyun, gıda, yemek gibi ihtiyaçlarımızı evimizden çıkmadan telefon yada bilgisayarlarımız üzerinden halledebiliyoruz. İşte bu saatten sonra web sitelerinin hayatımızın nasıl bir vazgeçilmezi olduğunu hepimiz çok iyi anlamış olmamız gerekiyor.

Bu ihtiyaçların sorunsuz sağlanması için her sitenin maddi desteğe ihtiyacı olmaktadır. Bunların başında gelen hosting ücretleri, yıllık domain masrafları en bilinenler arasındadır. Masrafların karşılanması için bizler de nur sitelerimiz adı altında bizlere katkıda bulunan dost sitelerimizi sizlere tanıtma gereği duyduk. Bize duymakta olduğunuz güveni hiç düşünmeden burada paylaşımda bulunmuş olduğumuz sitelerimize de gösterebilirsiniz.

Site Tanıtımı Nasıl Yapılmalı?

Öncelikle her bir site için özel oluşturulmuş (özgün) bir site logosuna ihtiyaç vardır. Logonuzun hemen peşi sıra; sitenizi temsil edecek, tıklanmasını sağlayacak güçlü bir tanıtım yazısı hazırlamanız gerekiyor. Bunlardan sonraki işlemler için onay verilmek üzere editör arkadaşların ilgisine sunabilirsiniz.

Hangi siteler kabul edilmez?

  • Warez ve kaçak yayın yapan web siteleri,
  • Yetişkin içerik barındıran tüm siteler,
  • E-Ticaret üzerine kurulmuş olan kısmı siteler.